076-5454-123     Info@WildTravel.co.il

צוות Wild Travel

צוות Wild Travel מורכב מטיילים מנוסים, אנשי שטח, הרפתקנים, צלמי טבע וביולוגים שאמונים לייצר לכם את הטיולים הטובים ביותר. לכל טיול יצאו מספר מדריכים בהתאם למספר המשתתפים בשביל ליצור יחס חניכה גבוה, כך שכל מטייל יקבל את מלוא תשומת הלב. בין המדריכים שלנו גם צלמים מקצועיים שיעזרו לכם להפיק את המיטב מתמונות הטיול ויעשירו אתכם בידע צילומי.

יואל שליין
מייסד החברה, מנהל בכיר ומדריך

איש שטח, מכור לטבע ובעלי חיים עם תשוקה לחקור את העולם. מלבד היותו טייל מנוסה ליואל נסיון רב ועשיר בתכנון, בנייה והדרכת טיולים למאות מטיילים בשנה. אחד הדברים שמניעים אותו הוא להגשים למטיילים חלומות ולהביא אנשים טובים למקומות היפים בעולם בכדי לחלוק איתם את אהבתו לטבע. יואל הוא גם צלם טבע השואף לצלם במקומות הנידחים והמרוחקים בכדור הארץ ולהביא את סיפורם של בעלי החיים היחודיים של העולם המופלא שלנו.

תומר רצאבי
מייסד החברה, מנהל בכיר ומדריך

אוהב טבע מושבע ובעל תואר ראשון בביולוגיה עם זיקה לבעלי חיים ואקולוגיה. תומר הוא מדריך טיולים וצילום בעל ותק, ידע עשיר וניסיון הדרכה של מאות תלמידים ומטיילים. כאיש טבע וצלם נוף תומר שואף לתעד ולחזות בנפלאות כדור הארץ והטבע אליו הוא כל כך מחובר. תומר הוא גם מדריך בנשמה שיעשה הכל בכדי שהתלמידים והמטיילים שלו ילמדו, יתקדמו ויהנו מכל רגע.

 

 

איל גרניט - צוות Wild Travel
איל גרניט
מדריך צילום

בוגר מאסטר לצילום – EFTI מדריד, ספרד. צלם ובעל סטודיו לצילום אשר הציג במספר תערוכות בארץ ובעולם. איל מתמחה בצילומי טבע דומם, מזון ושתייה, אדריכלות, עיצוב פנים ומוצר. איל נמצא במרדף תמידי אחרי תמונות טובות ומאמין שהתמונה הבאה תמיד תהיה הכי טובה. תהליך היצירה, המחקר והחשיבה הם אלה שממלאים אותו וגורמים לו להמשיך.

אלדד פז - צוות Wild Travel
אלדד פז
מדריך צילום

יליד 1967 ומתגורר בתל-מונד. בעל תואר שני במנהל עסקים, עובד כאיש הייטק לפרנסתו וצלם בנשמה. עם וותק של 7 שנים בהדרכת צילום, אלדד מתמחה בצילומי נוף, אדריכלות ועיצוב פנים. אלדד מאמין ש: "If you want to think out of the box, you have to MASTER the box," ולכן מאמין בהקניית ידע טכני נרחב ובבניית ארגז כלים לתלמידים.

אייל נוי
מדריך צילום

יליד 1982 ומתגורר בקרית טבעון. למד צילום בוויצו וכיום עוסק ומתמחה בצילום אדריכלות, עיצוב פנים, נוף ומקרו. בעל ותק של 7 שנים בתחום הצילום ומאמין שצלם טוב צריך לעבוד עם הראש, אך גם עם הרגש ולשלוט בכל מילימטר בפריים.

שני צדיקריו - צוות Wild Travel
שני צדיקריו
מדריכת צילום

בוגרת המכללה האקדמית ספיר בלימודי צילום ותקשורת, צלמת סטילס עצמאית, אשת אנשים ומתחרה אולימפית בתיעוד הרגעים הקטנים. מומחית בצילום חתונות, תדמית, פרסום ופורטרטים ומאמינה באנרגיות, חיבור וצילום מלב אל לב. שני מאמינה שהצילום הוא כלי ייחודי שמעניק זיכרונות עטופים בחיוכים, מייצר תקשורת נדירה בין אנשים, שפה ייחודית שבעזרתה רואים את הרגשות של המצולמים ללא מילים.

יורם שפירר
מדריך צילום וטיולים

אחד מצלמי הטבע הותיקים והמובילים בישראל ואיש שימור בעלי חיים אשר מבלה את זמנו בצילום ובחינוך לאהבת הטבע ובעלי החיים. יורם הוא גם איש שטח פעיל בתחום שימור שיטחי מחיה ודורסים בישראל (בעיקר נשרים).
כצלם יורם מתמחה בבעלי חיים וציפורים בפרט וצילומיו התפרסמו במגזינים רבים בארץ ובעולם.

גלעד גיא
מדריך צילום וטיולים

גלעד איש הזאבים – צלם טבע המתמחה ביונקים (בעיקר זאבים). גלעד חי את השטח ואת בעלי החיים ומשלב בעבודתו שימור בעלי חיים, מעקב, צילום ומחקר. כמדריך צילום וטבע בנשמה אוהב גלעד לקחת מטיילים, אוהבי טבע וצלמים למקומות מיוחדים ולמפגשים עם בעלי חיים יחודיים בארץ ובעולם.

איתי מוניקנדם
מדריך צילום וטיולים

המרחבים הפתוחים והנופים הפראיים הם היכן שאיתי מרגיש הכי בבית. תשוקתו העזה לצילום הביאה אותו לטייל באזורים נידחים בעולם ולהציג סיפורים ייחודיים וצילומים חסרי פשרות. עבודותיו התפרסמו במגזינים ועיתונים, זכו בפרסים והוצגו במספר תערוכות יחיד בארץ ובעולם. בשילוב עם האהבה לשיתוף ידע ושנים של  הדרכה כולל פיקוד על אחת מיחידות הצילום וההסרטה בצה"ל, שואף להנחיל תרבות של שמירת משאבי הטבע הנעלמים ופיתוח עין ליצירתיות, כדרך חיים.

אשר סבידנסקי
מדריך צילום וטיולים

אשר סבידנסקי הוא צלם ומדריך טיולים המשלב את עולם הדוקומנטרי והאנטרופולוגי עם עולם סיפור הסיפורים. לאחר שהחל את דרכו כצלם צבאי, המשיך את עבודותיו במזרח הרחוק וב-2014 זכה לפירסום רב במדיה העולמית עם פרויקט הצילום שלו על ציידי העיטים הקזחים בערבות מונגוליה. מאז, עבודותיו הרבות התפרסמו בשלל מגזינים ומדיות שונות ברחבי העולם כגון: נשיונל גאוגרפיק (ארה"ב), BBC ,The Guardian, טיימס, הדיילי מייל, מטרו ורבים אחרים.