076-5454-123     Info@WildTravel.co.il

צוות Wild Travel

הצוות שלנו מורכב מטיילים מנוסים, אנשי שטח, הרפתקנים, צלמי טבע וביולוגים שאמונים לייצר לכם את הטיולים הטובים ביותר. לכל טיול יוצאים מספר מדריכים בהתאם לגודל הקבוצה על מנת ליצור יחס חניכה גבוה, כך שכל מטייל יקבל את מלוא תשומת הלב. בין המדריכים שלנו גם צלמים מקצועיים שיעזרו לכם להפיק את המיטב מתמונות הטיול ויעשירו אתכם בידע צילומי.

קמצ'טקה - Wild Travel
יואל שליין - Wild Travel

יואל שליין

מייסד החברה, מנהל בכיר ומדריך

איש שטח, מכור לטבע ובעלי חיים עם תשוקה לחקור את העולם. מלבד היותו טייל מנוסה ליואל נסיון רב ועשיר בתכנון, בנייה והדרכת טיולים למאות מטיילים בשנה. אחד הדברים שמניעים אותו הוא להגשים למטיילים חלומות ולהביא אנשים טובים למקומות היפים בעולם בכדי לחלוק איתם את אהבתו לטבע. יואל הוא גם צלם טבע השואף לצלם במקומות הנידחים והמרוחקים בכדור הארץ ולהביא את סיפורם של בעלי החיים היחודיים של העולם המופלא שלנו.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

אשר סבידנסקי

מדריך צילום תרבויות ושבטים מיוחדים

אשר סבידנסקי הוא צלם ומדריך טיולים המשלב את עולם הדוקומנטרי והאנטרופולוגי עם עולם סיפור הסיפורים. לאחר שהחל את דרכו כצלם צבאי, המשיך את עבודותיו במזרח הרחוק וב-2014 זכה לפירסום רב במדיה העולמית עם פרויקט הצילום שלו על ציידי העיטים הקזחים בערבות מונגוליה. מאז, עבודותיו הרבות התפרסמו בשלל מגזינים ומדיות שונות ברחבי העולם כגון: נשיונל גאוגרפיק (ארה"ב), BBC ,The Guardian, טיימס, הדיילי מייל, מטרו ורבים אחרים.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

יורם שפירר

מדריך צילום טבע ובעלי חיים

אחד מצלמי הטבע הותיקים והמובילים בישראל ואיש שימור בעלי חיים אשר מבלה את זמנו בצילום ובחינוך לאהבת הטבע ובעלי החיים. יורם הוא גם איש שטח פעיל בתחום שימור שיטחי מחיה ודורסים בישראל (בעיקר נשרים). כצלם יורם מתמחה בבעלי חיים וציפורים בפרט וצילומיו התפרסמו במגזינים רבים בארץ ובעולם.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

דור אבוחצירא

מדריך צילום טבע ונוף

חי ונושם טבע ובעל אהבה עצומה לבעלי חיים ולסביבה. סקרנות היא השם השני שלו ולכן צפו שלכל שאלה תהיה תשובה. דור מתמחה בצילום נוף וטבע והשאיפה שלו היא לכבוש כל יעד אפשרי בעולם. כאיש טבע דור מאמין בשמירה על הטבע וכך הטבע יחזיר לך אהבה!


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

אלדד פז

מדריך צילום נוף, אדריכלות ועיצוב פנים

יליד 1967 ומתגורר בתל-מונד. בעל תואר שני במנהל עסקים, עובד כאיש הייטק לפרנסתו וצלם בנשמה. עם וותק של 7 שנים בהדרכת צילום, אלדד מתמחה בצילומי נוף, אדריכלות ועיצוב פנים. אלדד מאמין ש: "If you want to think out of the box, you have to MASTER the box," ולכן מאמין בהקניית ידע טכני נרחב ובבניית ארגז כלים לתלמידים.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

אייל נוי

מדריך צילום אדריכלות, נוף ומקרו

יליד 1982 ומתגורר בקרית טבעון. למד צילום בוויצו וכיום עוסק ומתמחה בצילום אדריכלות, עיצוב פנים, נוף ומקרו. בעל ותק של 7 שנים בתחום הצילום ומאמין שצלם טוב צריך לעבוד עם הראש, אך גם עם הרגש ולשלוט בכל מילימטר בפריים.


instagram icon

.

תומר רצאבי - Wild Travel

תומר רצאבי

מייסד החברה, מנהל בכיר ומדריך

אוהב טבע מושבע ובעל תואר ראשון בביולוגיה עם זיקה לבעלי חיים ואקולוגיה. תומר הוא מדריך טיולים וצילום בעל ותק, ידע עשיר וניסיון הדרכה של מאות תלמידים ומטיילים. כאיש טבע וצלם נוף תומר שואף לתעד ולחזות בנפלאות כדור הארץ והטבע אליו הוא כל כך מחובר. תומר הוא גם מדריך בנשמה שיעשה הכל בכדי שהתלמידים והמטיילים שלו ילמדו, יתקדמו ויהנו מכל רגע.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

איתי מוניקנדם

מדריך צילום טבע ונוף 

המרחבים הפתוחים והנופים הפראיים הם היכן שאיתי מרגיש הכי בבית. תשוקתו העזה לצילום הביאה אותו לטייל באזורים נידחים בעולם ולהציג סיפורים ייחודיים וצילומים חסרי פשרות. עבודותיו התפרסמו במגזינים ועיתונים, זכו בפרסים והוצגו במספר תערוכות יחיד בארץ ובעולם. בשילוב עם האהבה לשיתוף ידע ושנים של הדרכה כולל פיקוד על אחת מיחידות הצילום וההסרטה בצה"ל, שואף להנחיל תרבות של שמירת משאבי הטבע הנעלמים ופיתוח עין ליצירתיות, כדרך חיים.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

גלעד גיא

מדריך צילום טבע ובעלי חיים

גלעד איש הזאבים – צלם טבע ואיש שטח המתמחה ביונקים (ובעיקר זאבים). גלעד חי את השטח ואת בעלי החיים ומשלב בעבודתו שימור בעלי חיים, מעקב, צילום ומחקר. כמדריך צילום וטבע בנשמה אוהב גלעד לקחת מטיילים, אוהבי טבע וצלמים למקומות מיוחדים ולמפגשים עם בעלי חיים יחודיים בארץ ובעולם.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

איל גרניט

מדריך צילום סטודיו, ארכיטקטורה ואוכל

בוגר מאסטר לצילום – EFTI מדריד, ספרד. צלם ובעל סטודיו לצילום אשר הציג במספר תערוכות בארץ ובעולם. איל מתמחה בצילומי טבע דומם, מזון ושתייה, אדריכלות, עיצוב פנים ומוצר. איל נמצא במרדף תמידי אחרי תמונות טובות ומאמין שהתמונה הבאה תמיד תהיה הכי טובה. תהליך היצירה, המחקר והחשיבה הם אלה שממלאים אותו וגורמים לו להמשיך.


instagram icon

.

יואל שליין - Wild Travel

שני צדיקריו

מדריכת צילום מסחרי, פורטרטים ותדמית

בוגרת המכללה האקדמית ספיר בלימודי צילום ותקשורת, צלמת סטילס עצמאית, אשת אנשים ומתחרה אולימפית בתיעוד הרגעים הקטנים. מומחית בצילום חתונות, תדמית, פרסום ופורטרטים ומאמינה באנרגיות, חיבור וצילום מלב אל לב. שני מאמינה שהצילום הוא כלי ייחודי שמעניק זיכרונות עטופים בחיוכים, מייצר תקשורת נדירה בין אנשים, שפה ייחודית שבעזרתה רואים את הרגשות של המצולמים ללא מילים.


instagram icon

.

ליאו

מנהל הווי, טיולי יום וקבלת פנים

ליאו הוא חלק מהיום יום שלנו ב Wild Travel, הוא מגיע למשרד בכל יום עם יואל ועובד איתנו עד הערב. ליאו אחראי להוציא אותנו לטיולים (לפחות 3 פעמים ביום) ואחראי על קבלת הפנים כשמגיעים תלמידים חדשים 🙂


.