קמצ'טקה - Wild Travel

קורס צילום למתקדמים

לימודי צילום

עכשיו שאתם כבר יודעים לשלוט במצלמה, לאזן את התאורה ולבנות פריים מעניין הגיע הזמן לקפוץ ברמה! אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקורס הצילום למתקדמים שלנו בו נחשוף אתכם לטכניקות צילום מעולמות שונים - החל מצילום טבע ועד לצילום דוקומנטרי, צילום מסחרי ועוד. הקורס משלב את נושאי הצילום הפופולריים והמעשיים ביותר בעולם הצילום כיום, יעזור לכם לפתח סגנון ייחודי משלכם, להשתפר בעזרת ביקורת מקצועית ולפתח כישורי עריכת תמונה.  


תאריך פתיחה הקרוב:

18.01.21 | ימי ב'
ההרשמה בעיצומה

מה מיוחד בקורס?

1

הדרכה ע"י הצלמים המקצועיים, הטובים והמומחים ביותר
בתחומם בארץ!

2

יחס הדרכה גבוה, 
אישי ומקצועי - לא תצאו עם שאלה ללא תשובה!

3

תרגול נושאי הקורס בשיעורי שטח מעשיים
בהדרכה אישית

4

קבוצה קטנה ואיכותית
ללא פשרות - עד 10 משתתפים בלבד!

5

קורס מקיף: 
9 שיעורים תיאורטיים 
ו- 4 יציאות שטח

6

כולל אחריות מלאה: 
אפשרות לחזרה והשלמת שיעורים ללא הגבלה
בקורסים אחרים

7

סיכומי שיעורים 
מלאים ומפורטים

תוכן הקורס

 שיעור 1 | מבוא לעולם הצילום המקצועי 

את השיעור הראשון נפתח בהיכרות עם הקבוצה ומבנה הקורס. בהמשך נדבר על עולם הצילום המקצועי, נחשוף אתכם לסגנונות צילום שונים ולצלמים מובילים בתחומם מהארץ ומהעולם. המטרה שלנו בשיעור הראשון וכמובן במהלך הקורס היא להתחיל לפתח סגנון אישי וראייה צילומית ייחודית. 

 שיעור 2 | צילום נוף - תאוריה 

צילום נוף הוא ללא ספק אחד הסגנונות הפופולריים והמרגשים שיש. בשיעור נלמד על טכניקה בצילום נוף, שימוש בעדשות רחבות, עבודה עם פילטרים, סוגי קומפוזיציה ואיך להסתכל על השטח כצלם נוף כדי למצוא פריימים מעניינים. את השיעור יוביל תומר רצאבי, אחד מצלמי הנוף המובילים והמצליחים בישראל.

 שיעור 3 | צילום נוף - שיעור שטח 

אחרי שלמדתם את התיאוריה והבנתם את הטכניקה הגיע הזמן לצאת לשטח ולצלם! את שיעור השטח אנחנו נקיים בשקיעה בחוף הים שם תתרגלו את הטכניקה, שימוש בעדשות רחבות, חשיפות ארוכות, יצירת קומפוזיציה מעניינת ושאר החומר שלמדתם בכיתה. בשיעור נחלק מערכות פילטרים מכהים ומדורגים איתם תוכלו לתרגל חשיפות ארוכות ואיזון תאורה.

 שיעור 4 | צילום נוף - ביקורת עבודות וטכניקות עריכה 

את תחילת השיעור נפתח בביקורת עבודות על הצילומים של שיעור השטח. מניתוח התמונות נבין מה עשינו נכון ומה צריך לתקן כדי להשתפר לפעם הבאה. בחלקו השני של השיעור נלמד על טכניקות של עריכת תמונות נוף בתכנת הלייטרום, החל מפיתוח קובץ RAW ועד כלים מקומיים כמו מברשות ופילטרים.

חוף הבונים - צילום: תומר רצאבי

 שיעור 5 | צילום תרבויות דוקומנטרי - תאוריה 

אם פורטרטים מיוחדים מרגשים אתכם, אם אתם חולמים על תיעוד וצילום שבטים נידחים זה השיעור שלכם! בשיעור תלמדו עם אשר סבידנסקי - אחד מצלמי התרבויות המצליחים בישראל על עולם צילום התרבויות ועל הצילום הדוקומנטרי. בשיעור תדברו על גישות שונות לעבודה עם אנשים בשטח, סוגי תאורה שונים ובניית פריים. 

 שיעור 6 | דוקו תרבויות - יציאת שטח 

היום תצאו לשטח עם המדריך שלכם אשר סבידנסקי. בשיעור תתרגלו איך ניגשים בצורה נכונה לאנשים שרוצים לצלם, עבודה עם תאורה טבעית ואיך מצלמים תמונה שמייצגת בצורה טובה את הסיפור האנושי שאתם רוצים להעביר. במהלך השיעור תקבלו משימות ממש כמו צוות צילום מקצועי אשר נשלח על ידי מגזין.

מסע צילום צפון הודו - Wild Travel

 שיעור 7 | דוקו תרבויות - ביקורת עבודות וטכניקות עריכה 

ממש כמו בשיעורי הנוף גם את השיעור הזה נפתח בביקורת עבודות וניתוח התמונות. במחצית השניה של השיעור תלמדו על עריכת תמונה בדגש על פורטרטים וצילום אנשים. כצלם דוקומנטרי, המדריך יחשוף אתכם לכלים איתם הוא עובד כדי ליצור את התמונות שלו.

 שיעור 8 | צילום בעלי חיים - תאוריה 

היום תחשפו לעולמם של צלמי בעלי חיים עם צלם הטבע יואל שליין. השיעור יתחלק לשלושה חלקים: בתחילתו תלמדו טכניקה, החל מבחירת הציוד (מצלמה ועדשות), שימוש נכון בנתונים ועד טכניקות של חשיפה ומדידת אור. חלקו השני של השיעור יוקדש למאפייני הקומפוזיציה בתחום והתנהגות בעלי חיים. בחלקו האחרון של השיעור נדבר על הסוואה והתקרבות לבעלי החיים. 

קמצ'טקה - Wild Travel

 שיעור 9 | צילום מסחרי - סטודיו ותאורה מלאכותית 

אחרי שנחשפתם לסגנונות השטח הגיע הזמן לטעום מהקצה השני של עולם הצילום, כזה הנחשב כפרקטי יותר ומקור פרנסה לצלמים רבים. נפתח בהרצאה על סטודיו ותאורה מלאכותית. בשיעור תלמדו עם הצלם איל גרניט על עקרונות השימוש בסטודיו, שימוש בתאורה מלאכותית כגון פלאשים ניידים, מטריות תאורה, סופטבוקס, רפלקטור ועוד. 

 שיעור 10 | צילום מסחרי - צילום פורטרט בסטודיו 

הגיע הזמן לצלם! היום ניכנס לסטודיו ונתרגל את הדברים אותם למדנו בכיתה. השיעור יוקדש לצילומי פורטרט אנושי בסטודיו, תחום רחב ומעניין החל מצילומי תדמית עסקיים ועד צילום לקוחות פרטיים. בשיעור תלמדו על עבודה מול מצולמים, בחירת רקעים, שילובים שונים של תאורות מלאכותיות ועוד.

צילום סטודיו תאורה מלאכותית - Wild Travel

 שיעור 11 | צילום מסחרי - צילום מוצר/אוכל 

אחד התחומים העסקיים החשובים של צלמים מסחריים הוא צילום מוצר וצילום אוכל. בשיעור זה תלמדו על המאפיינים והכלים של תחום זה, תאורות מתאימות וניואנסים חשובים בהם משתמשים צלמי אוכל וצלמים מסחריים המתמקדים בצילום מוצר.

 שיעור 12 | צילום מסחרי - ביקורת עבודות ועריכת תמונה 

כמו בכל סגנון שנלמד עד כה, את החצי הראשון של השיעור נקדיש לביקורת עבודות וניתוח התמונות שצילמנו בשיעורים הקודמים. במחצית השניה של השיעור תלמדו על עריכת תמונה מראייתו של צלם מסחרי.

 שיעור 13 | סיכום קורס והמשך התפתחות בעולם הצילום 

אחרי שנחשפתם לסגנונות צילום שונים, חוויתם צלמים מקצועיים מתחומים שונים עם סגנון וראייה צילומית אחרת וקיבלתם כלים בעריכת תמונה המתאימים לכל תחום הגיע הזמן לסכם. בשיעור נדבר על איך להתפתח בעולם הצילום כיום, מדיות אינטרנטיות ורשתות חברתיות, ומה האפשרויות שלכם מבחינה אישית ומקצועית.


מלאו את הפרטים

ונחזור אליכם עם המידע שאתם
רוצים לדעת על הקורס הקרוב


  מחירים ותנאים:

מחיר הקורס - 2,920 ש"ח

המחיר כולל:

 • אחריות מלאה: השלמה ו/או חזרה על כל שיעור בקורס בכל אחד מהמחזורים הבאים, ללא תשלום נוסף או הגבלת זמן
 • קורס מלא ומקיף: 9 שיעורים תיאורטיים ו- 4 יציאות שטח
 • סיכומי שיעורים מלאים ומפורטים לאחר כל שיעור

  תנאי ביטול:

  • החל משבוע לפני תחילת הקורס - 100 ש"ח
  • ביטול לאחר תחילת הקורס - 250 ש"ח עבור כל שיעור שהתקיים מתחילת הקורס

    ציוד והערות:

  ציוד נדרש:

  • מצלמה עם שליטה ידנית - עדיפות למצלמות עם עדשות מתחלפות
  • עדשת זום בסיסית בטווח של 18-55 מ"מ למצלמות קרופ או 24-70 מ"מ למצלמות פול פריים.
  • חצובה

  הערות:

  • הקורס מתקיים בקבוצות קטנות של עד 10 משתתפים כדי לאפשר יחס הדרכה אישי ומקצועי
  • אורך השיעורים הוא בין 2.5 ל 3 שעות

  איפה הקורס?

  רחוב הלח"י 21 בני ברק 
  מתחם My Campus

  הכירו את צוות המרצים שלנו!
  לחצו כאן לעמוד הצוות