076-5454-123     Info@WildTravel.co.il

רשימת הטיולים המלאה

    • רוצים לחפש טיול לפי תאריך?
    • יש לכם חופשה בפסח או אולי בקיץ?
    • לפניכם רשימת הטיולים המלאה לפי סדר כרונולוגי:
נמיביה - Wild Travel


מערב קנדה 

הרי הרוקי וקולומביה הבריטית - ​03.09.19
הקבוצה בשטח 🙂

טיול אל הטבע הפראי של קנדה - מרכס הרי הרוקי המפורסמים, דרך הרי קולומביה הבריטית ועד לדובי הגריזלי בחוף המערבי. במהלך המסע נטייל בין פסגות הרים, מפלי ענק, אגמים יפיפיים וקרחונים עצומים ומבודדים. קבוצה קטנה ומסלול הכולל טיסות במטוסים ימיים קלים שיקחו אתכם לאזורים מבודדים ביותר שמעטים ראו וטיילו בהם.

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

צפון הודו - Wild Travel


צפון הודו

לדאק ורג'אסטן - 21.10.19
מקום אחד ואחרון!

אנחנו מזמינים אתכם למסע מטורף אל עומק ההימליה ההודית בתקופת פסטיבל הגונסר - מסע צילום מרגש וייחודי בהובלת אשר סבידנסקי מהמנזרים הבודהיסטים מוקפי הרים וקרחונים ועד לשווקים התוססים של מחוז רג'אסטן הצבעונית.

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

פפואה ניו גינאה - Wild Travel


פפואה ניו גינאה

השבטים הפראיים של האוקיינוס השקט - 16.11.19 
נסגרה ההרשמה

הצטרפו אלינו לאחד מאזורי האיים הפראיים בעולם, עם גיוון אדיר של שבטים צבעוניים המשמרים את אורח החיים המסורתי שלהם! מסע אנתרופולוגי, צילומי ומרגש מאזורי ההרים ויערות הגשם של האי המרכזי ועד לאיים הנידחים בארכיפלג ביסמארק שליד איי שלמה.

ספארי טנזניה - Wild Travel


אקוודור

מהאמזונס לגלפגוס -23.11.19 
מקום אחד ואחרון!

הצטרפו אלינו למסע טבע מרגש לאקוודור הפראית! במהלך המסע נטייל בהרי האנדים, נחקור את יערות הגשם בלב האמזונס ונצא לשייט על יכטה פרטית של הקבוצה באיי גלפגוס!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

קילימנג'רו - Wild Travel, צילום: יואל שליין


טיפוס לקילימנג'רו

הפסגה של אפריקה - ינואר 2020
נשארו מקומות אחרונים!

פסגת הקילימנג'רו היא הגבוהה באפריקה. המסע לפסגת ההר הוא מסלול מדהים ומאתגר שמשלב נופים מרגשים ומגוונים, מיערות הגשם בבסיס ההר ועד למדבר האלפיני משובץ הקרחונים בפסגה. מוכנים לאתגר?

לפלנד אקסטרים - Wild Travel


לפלנד Extreme

מסע אופנועי שלג - פברואר/מרץ 2020
ההרשמה נפתחה!

בואו איתנו להרפתקה הכי מטורפת בלפלנד! 7 ימי טיול מפינלנד דרך שבדיה ועד לנורבגיה בהם נפגוש מגדלי איילים אמיתיים, נצא לרכיבה על מזחלות כלבי האסקי, נבקר בפיורדים הנורבגים והכי חשוב נרכב על אופנועי שלג במשך 4 ימים לאורך 800 ק"מ!  

לפלנד - Wild Travel


לפלנד Adventure

הרפתקת חורף קסומה - פברואר 2020
ההרשמה נפתחה!

אם אתם מחפשים הרפתקת חורף מדהימה ושונה, לא סטנדרטית אך לא קשה מדי - זה הטיול שלכם! בטיול נחווה את לפלנד דרך מגוון אטרקציות מטורפות: אופנועי שלג, מזחלות כלבי האסקי, קארטינג קרח, מפלים קפואים, שחייה במי קרח, איילי צפון ועוד!

טנזניה - Wild Travel


טנזניה

ספארי בעונת המלטות - 29.02.20
ההרשמה בעיצומה!


הצטרפו אלינו לספארי צלמים מלא באדרנלין ומרדפים בעונת ההמלטות של עדרי הנדידה הגדולה - העונה הטובה ביותר לצפות בטורפים המרשימים של אפריקה בפעולה!

בטיול נתמקד באזור אגם נדוטו בדרום הסרנגטי שם נלון בלב שטחו של האגם צמוד לריכוז עדרי הנדידה והטורפים.


טיול לאיסלנד - Wild Travel


איסלנד

מערות קרח וזוהר צפוני - 01.03.20
ההרשמה נפתחה!


מסע בעקבות הנופים המרגשים ויוצאי הדופן של איסלנד בעונת החורף! באיסלנד תפגשו נופים בראשיתיים שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם - מערות קרח מפוסלות, חופים וולקנים שחורים, קרחוני ענק, לגונות בצבעים מטריפים, מפלים אדירים והכל באחת העונות הטובות ביותר לצפייה באורות הזוהר הצפוני.


ספארי טנזניה - Wild Travel

טנזניה

מסע בעקבות הנדידה הגדולה - אפריל 2020 (פסח)
הרשמה מוקדמת נפתחה!

מסע ספארי פראי בעקבות הנדידה הגדולה בטנזניה.
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע מיוחד לאחת החוויות הכי מרגשות ועוצמתיות בעולם הטבע - הנדידה הגדולה בסרנגטי!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

ספארי טנזניה - Wild Travel

שפיצברגן

הפלגה בעקבות דובי הקוטב - יוני 2020
ההרשמה בעיצומה!

בואו איתנו להפלגה מיוחדת בנופים הארקטים בין קרחונים ורכסי הרים באי שפיצברגן וארכיפלג סבאלברד. בהפלגה נתמקד בחיפוש אחר בעלי חיים ארקטיים מלוויתנים שונים, ניבתנים, שועלים ארקטיים ודובי קוטב!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

קמצ'טקה - Wild Travel

קמצ'טקה

רוסיה הפראית - 22.07.2019
הרשמה מוקדמת

קמצ'טקה - אחד היעדים המבודדים והפראיים ביותר שנותרו בעולם. בקמצ'טקה תמצאו הרי געש פעילים עם לבה זורמת, מערות קרח מדהימות, ונופים קדמוניים ובלתי רגילים. בקמצ'טקה תמצאו גם מגוון עצום של בעלי חיים ימיים, ציפורים ארקטיות ואת אחד מריכוזי הדובים החומים הגדולים בעולם המגיעים בעקבות נדידת הסלמון.

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

טיול למונגוליה - Wild Travel


מונגוליה

ממדבר הגובי ועד לצפון הפראי - 08.20
הרשמה מוקדמת

מסע יוצא דופן בנופים המרוחקים והפראיים של מונגוליה. במהלך הטיול נבקר בנופי המדבר ודיונות החול הענקיות של מדבר הגובי ועד לאזור הצפון המזרחי של מונגוליה - ארץ פרא מלאה ביערות, אגמים ונופים ירוקים שמעטים מאוד מגיעים אליהם.

נמיביה - Wild Travel


נמיביה

ספארי פראי ונופי מדבר - 19.08.19
הרשמה מוקדמת

מסע מרגש לשמורות הטבע והנופים המדבריים יוצאי הדופן של נמיביה. הטיול יתמקד באזורים המרשימים ביותר בנמיביה - מדיונות החול העצומות של מדבר הנמיב, דרך חופי האוקיינוס האטלנטי שם נפגוש אלפי כלבי ים במושבות ענק ועד לשמורות הספארי של אטושה וארינדי המאכלסות מגוון עצום של בעלי חיים.  

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

איסלנד - Wild Travel, צילום: תומר רצאבי


איסלנד

מפלי ענק, חופים וולקנים וזוהר צפוני - 09.20
נפתחה ההרשמה


דמיינו אי שכולו הרי געש פעילים, עטוף קרחוני ענק, משובץ בלגונות עם צבעים מטריפים, חופים וולקניים שחורים, מפלים עצומים ונופים שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. כל זאת תחת אורות הזוהר הצפוני המרקדים בלילות.