רשימת הטיולים המלאה

  • רוצים לחפש טיול לפי תאריך?
  • יש לכם חופשה בפסח או אולי בקיץ?
  • לפניכם רשימת הטיולים המלאה שלנו!
הקבוצה שלנו על פסגת הקילימנג'רו - Wild Travel


טיפוס לקילימנג'רו

הפסגה של אפריקה - פברואר 2021
הרשמה מוקדמת

פסגת הקילימנג'רו היא הגבוהה באפריקה. המסע לפסגת ההר הוא מסלול מדהים ומאתגר שמשלב נופים מרגשים ומגוונים, מיערות הגשם בבסיס ההר ועד למדבר האלפיני משובץ הקרחונים בפסגה. מוכנים לאתגר?לפלנד אקסטרים - Wild Travel


לפלנד Extreme

מסע אופנועי שלג - פברואר/מרץ 2021
הרשמה מוקדמת

בואו איתנו להרפתקה הכי מטורפת בלפלנד! 7 ימי טיול מפינלנד דרך שבדיה ועד לנורבגיה בהם נפגוש מגדלי איילים אמיתיים, נצא לרכיבה על מזחלות כלבי האסקי, נבקר בפיורדים הנורבגים והכי חשוב נרכב על אופנועי שלג במשך 4 ימים לאורך 800 ק"מ!  לפלנד - Wild Travel


לפלנד Adventure

הרפתקת חורף קסומה - פברואר 2021
הרשמה מוקדמת

אם אתם מחפשים הרפתקת חורף מדהימה ושונה, לא סטנדרטית אך לא קשה מדי - זה הטיול שלכם! בטיול נחווה את לפלנד דרך מגוון אטרקציות מטורפות: אופנועי שלג, מזחלות כלבי האסקי, קארטינג קרח, מפלים קפואים, שחייה במי קרח, איילי צפון ועוד!


טנזניה - Wild Travel


טנזניה

ספארי בעונת המלטות - 02.21
פרטים בקרוב


הצטרפו אלינו לספארי צלמים מלא באדרנלין ומרדפים בעונת ההמלטות של עדרי הנדידה הגדולה - העונה הטובה ביותר לצפות בטורפים המרשימים של אפריקה בפעולה! בטיול נתמקד באזור אגם נדוטו בדרום הסרנגטי שם נלון בלב שטחו של האגם צמוד לריכוז עדרי הנדידה והטורפים.


ספארי טנזניה - Wild Travel

טנזניה

מסע בעקבות הנדידה הגדולה - אפריל 2021 (פסח)
פרטים בקרוב

מסע ספארי פראי בעקבות הנדידה הגדולה בטנזניה.
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע מיוחד לאחת החוויות הכי מרגשות ועוצמתיות בעולם הטבע - הנדידה הגדולה בסרנגטי!


שפיצברגן - Wild Travel

שפיצברגן

הפלגה בעקבות דובי הקוטב - יוני עד ספטמבר 2021
ההרשמה בעיצומה!

בואו איתנו להפלגה מיוחדת בנופים הארקטים בין קרחונים ורכסי הרים באי שפיצברגן וארכיפלג סבאלברד. בהפלגה נתמקד בחיפוש אחר בעלי חיים ארקטיים מלוויתנים שונים, ניבתנים, שועלים ארקטיים ודובי קוטב!קירגיסטן

תרבויות ונופים בדרך המשי - 12.07.20
ההרשמה בעיצומה!

במסע נטייל דרך הנופים היפים ביותר בדרך המשי: רכסי הרים מושלגים, נהרות ועמקים ירוקים, אגמים אלפינים בשלל צבעים ואינספור יערות מחטניים. במהלך הטיול נבקר ונתארח אצל משפחות נוודים, ונצלם את אורח החיים של האנשים הכל כך מיוחדים שחיים בשטח.


טיול למונגוליה - Wild Travel


מונגוליה

ממדבר הגובי ועד לצפון הפראי - 08.21
הרשמה מוקדמת

מסע יוצא דופן בנופים המרוחקים והפראיים של מונגוליה. במהלך הטיול נבקר בנופי המדבר ודיונות החול הענקיות של מדבר הגובי ועד לאזור הצפון המזרחי של מונגוליה - ארץ פרא מלאה ביערות, אגמים ונופים ירוקים שמעטים מאוד מגיעים אליהם.


קמצ'טקה - Wild Travel

קמצ'טקה

רוסיה הפראית - 19.07.2021
הטיול מלא! ניתן להרשם בהמתנה

קמצ'טקה - אחד היעדים המבודדים והפראיים ביותר שנותרו בעולם. בקמצ'טקה תמצאו הרי געש פעילים עם לבה זורמת, מערות קרח מדהימות, ונופים קדמוניים ובלתי רגילים. בקמצ'טקה תמצאו גם מגוון עצום של בעלי חיים ימיים, ציפורים ארקטיות ואת אחד מריכוזי הדובים החומים הגדולים בעולם המגיעים בעקבות נדידת הסלמון.


הרי הרוקי, קנדה - Wild Travel


מערב קנדה 

הרי הרוקי וקולומביה הבריטית - 02.09.21
הרשמה מוקדמת!

טיול אל הטבע הפראי של קנדה - מרכס הרי הרוקי המפורסמים, דרך הרי קולומביה הבריטית ועד לדובי הגריזלי בחוף המערבי. במהלך המסע נטייל בין פסגות הרים, מפלי ענק, אגמים יפיפיים וקרחונים עצומים ומבודדים. קבוצה קטנה ומסלול הכולל טיסות במטוסים ימיים קלים שיקחו אתכם לאזורים מבודדים ביותר שמעטים ראו וטיילו בהם.


איסלנד, צילום: תומר רצאבי, Wild Travel


איסלנד

מפלי ענק, חופים וולקנים וזוהר צפוני - 09.21
הרשמה מוקדמת!


דמיינו אי שכולו הרי געש פעילים, עטוף קרחוני ענק, משובץ בלגונות עם צבעים מטריפים, חופים וולקניים שחורים, מפלים עצומים ונופים שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. כל זאת תחת אורות הזוהר הצפוני המרקדים בלילות.


צפון הודו - Wild Travel


צפון הודו

לדאק ורג'אסטן - 10.21
פרטים בקרוב

אנחנו מזמינים אתכם למסע מטורף אל עומק ההימלאיה ההודית בתקופת פסטיבל הגונסר - מסע צילום מרגש וייחודי בהובלת אשר סבידנסקי מהמנזרים הבודהיסטים מוקפי הרים וקרחונים ועד לשווקים התוססים של מחוז רג'אסטן הצבעונית.


אקוודור - Wild Travel


אקוודור

מהאמזונס לגלפגוס -23.11.21 

הצטרפו אלינו למסע טבע מרגש לאקוודור הפראית! במהלך המסע נטייל בהרי האנדים, נחקור את יערות הגשם בלב האמזונס ונצא לשייט על יכטה פרטית של הקבוצה באיי גלפגוס!