076-5454-123     Info@WildTravel.co.il

רשימת הטיולים המלאה

    • רוצים לחפש טיול לפי תאריך?
    • יש לכם חופשה בפסח או אולי בקיץ?
    • לפניכם רשימת הטיולים המלאה לפי סדר כרונולוגי:
לפלנד אקסטרים - Wild Travel

לפלנד אקסטרים

מסע אתגרי בעקבות הזוהר הצפוני 
26.02.19 - הטיול מלא!

09.03.19 - הטיול מלא!

הרפתקת החורף הכי מטורפת שתמצאו! טיול של 7 ימים הכולל מסע של 4 ימים על אופנועי שלג - מצפון פינלנד דרך שבדיה ועד לפיורדים היפים בנורבגיה, מזחלות כלבי האסקי וביקור בחווה של רועי איילים. מדובר בטיול הצפוני ביותר שתמצאו בלפלנד, מה שמגדיל את הסיכוי שלכם לראות את הזוהר הצפוני!

טיול לאיסלנד- Wild Travel

איסלנד

מפלי ענק, מערות קרח וזוהר צפוני - 03.03.19
הטיול מלא!

מסע לנופים המרגשים של איסלנד בעונה מדהימה בה נוכל לראות מערות קרח טבעיות, הרי געש פעילים, לגונות קרחונים עם צבעים מטריפים, חופים וולקניים שחורים, מפלים עצומים ונופים שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. כל זאת תחת אורות הזוהר הצפוני המרקדים בלילות.

מסע לויאטנם - Wild Travel

ויאטנם

טיול צילום טבע ותרבויות - 17.03.19
הטיול מלא!

בואו איתנו למסע צילום מיוחד לויאטנם - אחת המדינות הצבעוניות במרכז אסיה! שילוב של נופים עוצרי נשימה, כפרים אותנטים, ותרבות עתיקה ומיוחדת. את המסע יוביל אשר סבידנסקי - צלם תרבויות.

ספארי טנזניה - Wild Travel

טנזניה

מסע בעקבות הנדידה הגדולה - אפריל 2019 (פסח)
הקבוצה מלאה!

מסע ספארי פראי בעקבות הנדידה הגדולה בטנזניה.
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע מיוחד לאחת החוויות הכי מרגשות ועוצמתיות בעולם הטבע - הנדידה הגדולה בסרנגטי!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

ספארי טנזניה - Wild Travel

שפיצברגן

הפלגה בעקבות דובי הקוטב - 27.05.19
נשארו 2 מקומות אחרונים!

בואו איתנו להפלגה מיוחדת בנופים הארקטים בין קרחונים ורכסי הרים באי שפיצברגן וארכיפלג סבאלברד. בהפלגה נתמקד בחיפוש אחר בעלי חיים ארקטיים מלוויתנים שונים, ניבתנים, שועלים ארקטיים ודובי קוטב!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

קירגיסטן - Wild Travel

קירגיזסטן

הצד הפראי של דרך המשי - 07.07.19
ההרשמה בעיצומה!

בואו איתנו אל הצד הפראי של דרך המשי - קירגיזסטן!
במסע נטייל דרך הנופים היפים ביותר בדרך המשי: רכסי הרים מושלגים, נהרות ועמקים ירוקים, אגמים אלפינים בשלל צבעים ואינספור יערות מחטניים. במהלך הטיול נבקר ונתארח אצל משפחות נוודים, ונצלם את אורח החיים של האנשים הכל כך מיוחדים שחיים בשטח.


לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

קמצ'טקה - Wild Travel

קמצ'טקה

רוסיה הפראית - 22.07.2019
הקבוצה מלאה! ניתן להירשם בהמתנה

קמצ'טקה - אחד היעדים המבודדים והפראיים ביותר שנותרו בעולם. בקמצ'טקה תמצאו הרי געש פעילים עם לבה זורמת, מערות קרח מדהימות, ונופים קדמוניים ובלתי רגילים. בקמצ'טקה תמצאו גם מגוון עצום של בעלי חיים ימיים, ציפורים ארקטיות ואת אחד מריכוזי הדובים החומים הגדולים בעולם המגיעים בעקבות נדידת הסלמון.

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

טיול למונגוליה - Wild Travel


מונגוליה

ממדבר הגובי ועד לצפון הפראי - 14.08.19
ההרשמה בעיצומה!

מסע יוצא דופן בנופים המרוחקים והפראיים של מונגוליה. במהלך הטיול נבקר בנופי המדבר ודיונות החול הענקיות של מדבר הגובי ועד לאזור הצפון המזרחי של מונגוליה - ארץ פרא מלאה ביערות, אגמים ונופים ירוקים שמעטים מאוד מגיעים אליהם.

נמיביה - Wild Travel


נמיביה

ספארי פראי ונופי מדבר - 19.08.19
​ההרשמה בעיצומה!

מסע מרגש לשמורות הטבע והנופים המדבריים יוצאי הדופן של נמיביה. הטיול יתמקד באזורים המרשימים ביותר בנמיביה - מדיונות החול העצומות של מדבר הנמיב, דרך חופי האוקיינוס האטלנטי שם נפגוש אלפי כלבי ים במושבות ענק ועד לשמורות הספארי של אטושה וארינדי המאכלסות מגוון עצום של בעלי חיים.  

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

נמיביה - Wild Travel


מערב קנדה 

הרי הרוקי וקולומביה הבריטית - ​03.09.19
3 מקומות אחרונים!

טיול אל הטבע הפראי של קנדה - מרכס הרי הרוקי המפורסמים, דרך הרי קולומביה הבריטית ועד לדובי הגריזלי בחוף המערבי. במהלך המסע נטייל בין פסגות הרים, מפלי ענק, אגמים יפיפיים וקרחונים עצומים ומבודדים. קבוצה קטנה ומסלול הכולל טיסות במטוסים ימיים קלים שיקחו אתכם לאזורים מבודדים ביותר שמעטים ראו וטיילו בהם.

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

איסלנד - Wild Travel, צילום: תומר רצאבי

איסלנד

מפלי ענק, חופים וולקנים וזוהר צפוני - 03.09.19
נפתחה ההרשמה!


דמיינו אי שכולו הרי געש פעילים, עטוף קרחוני ענק, משובץ בלגונות עם צבעים מטריפים, חופים וולקניים שחורים, מפלים עצומים ונופים שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. כל זאת תחת אורות הזוהר הצפוני המרקדים בלילות.

ספארי טנזניה - Wild Travel

טנזניה

ספארי בחופשת הסוכות - 12.10.19 (סוכות)
נפתחה ההרשמה!

בואו איתנו ל8 ימי ספארי מטורפים באחת המדינות המיוחדות והצבעוניות באפריקה - טנזניה! בטיול נתמקד בשמורות החזקות והמיוחדות ביותר בטנזניה - הסרנגטי, נגורונגורו, טרנגירי ועוד!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

פפואה ניו גינאה - Wild Travel


פפואה ניו גינאה

השבטים הפראיים של האוקיינוס השקט - 16.11.19 
נפתחה ההרשמה!

הצטרפו אלינו לאחד מאזורי האיים הפראיים בעולם, עם גיוון אדיר של שבטים צבעוניים המשמרים את אורח החיים המסורתי שלהם! מסע אנתרופולוגי, צילומי ומרגש מאזורי ההרים ויערות הגשם של האי המרכזי ועד לאיים הנידחים בארכיפלג ביסמארק שליד איי שלמה.

קוסטה ריקה - Wild Travel


קוסטה ריקה

סדנת צילום טבע - 11.1​9

בואו איתנו למסע צילום טבע מקצועי ביערות הגשם של קוסטה ריקה! מדובר במסע יוצא דופן המותאם לצלמים בהובלת צלמי הטבע יורם שפירר וג'פרי מניוז! המסע כולל צילום ממסתורים מיוחדים, עבודה עם מומחים לחיפוש אחר מיני ציפורים נדירות בשילוב של לוקיישנים מיוחדים לצילום עטלפים וקוליברי בעזרת מערכות פלאשים וצילום זוחלים ודו חיים במקרו.

ספארי טנזניה - Wild Travel


אקוודור

מהאמזונס לגלפגוס -נובמבר 2019
הרשמה מוקדמת

הצטרפו אלינו למסע טבע מרגש לאקוודור הפראית! במהלך המסע נטייל בהרי האנדים, נחקור את יערות הגשם בלב האמזונס ונצא לשייט על יכטה פרטית של הקבוצה באיי גלפגוס!

לפרטים נוספים << לחצו כאן >>

טנזניה - Wild Travel


טנזניה

ספארי המלטות - פברואר/מרץ 2020
פרטים בקרוב...


הצטרפו אלינו לספארי צלמים מלא באדרנלין ומרדפים בעונת ההמלטות של עדרי הנדידה הגדולה - העונה הטובה ביותר לצפות בטורפים המרשימים של אפריקה בפעולה!

בטיול נתמקד באזור אגם נדוטו בדרום הסרנגטי שם נלון בלב שטחו של האגם צמוד לריכוז עדרי הנדידה והטורפים.